A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
A Bayesian Metanetwork (2005)


Terziyan, V. (2005). A Bayesian Metanetwork. International Journal on Artificial Intelligence Tools, Vol. 14 (3), pp. 371-384. http://www.worldscinet.com/109/14/1403/S0218213005002156.html


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Terziyan, Vagan

Emojulkaisu: International Journal on Artificial Intelligence Tools

Lehti tai sarja: International Journal on Artificial Intelligence Tools

ISSN: 0218 - 2130

Julkaisuvuosi: 2005

Sarjan numero: Vol. 14

Volyymi: Vol. 14

Lehden numero: 3

Artikkelin sivunumerot: pp. 371-384

Kustantaja: World Scientific

Julkaisumaa: Itävalta

Julkaisun kieli: englanti

Pysyvä verkko-osoite: http://www.worldscinet.com/109/14/1403/S0218213005002156.html

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin


Vapaat asiasanat: Bayesian Metanetworks

Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2020-12-10 klo 20:05