A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
On approximation of a class of stochastic integrals and interpolation (2004)


Geiss, C., & Geiss, S. (2004). On approximation of a class of stochastic integrals and interpolation. Stoch. Stoch. Rep., 76(4), 339-362.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Geiss, Christel; Geiss, Stefan

Lehti tai sarja: Stoch. Stoch. Rep.

Julkaisuvuosi: 2004

Volyymi: 76

Lehden numero: 4

Artikkelin sivunumerot: 339-362

Julkaisun kieli: englanti

Julkaisun avoin saatavuus: Ei avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus:


Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2021-10-06 klo 12:51