A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
A Finite Number of Regular Rotational Bands in the Superdeformed Well of 143-Eu (1995)


Leoni, S., Herskind, B., Døssing, T., yoshida, K., Matsuo, M., Ataç, A., Hagemann, G., Ingebretsen, F., Jensen, H., Lieder, R., Marti, G., Nica, N., Nyberg, J., Piiparinen, M., Schnare, H., Sletten, G., Strähle, K., Sugawara, M., Tjøm, P., & Virtanen, A. (1995). A Finite Number of Regular Rotational Bands in the Superdeformed Well of 143-Eu. Phys. Lett., B353, 179-183.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Leoni, S.; Herskind, Bent; Døssing, T.; yoshida, K.; Matsuo, M.; Ataç, A.; Hagemann, Gudrun; Ingebretsen, F.; Jensen, H.J.; Lieder, R.M.; et al.

Lehti tai sarja: Phys. Lett.

Julkaisuvuosi: 1995

Volyymi: B353

Artikkelin sivunumerot: 179-183

Julkaisun kieli: englanti

Julkaisun avoin saatavuus: Ei avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus:

Lisätietoja: A Finite Number of Regular Rotational Bands in the Superdeformed Well of 143-Eu S. Leoni, B. Herskind, T. Døssing, K. yoshida, M. Matsuo, A. Ataç, G.B. Hagemann, F. Ingebretsen, H.J. Jensen, R.M. Lieder, G.V. Marti, N. Nica, J. Nyberg, M. Piiparinen, H. Schnare, G. Sletten, K. Strähle, M. Sugawara, P.O. Tjøm and A. Virtanen Phys. Lett. B353 (1995) 179-183


Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot

JYU-yksiköt:


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2021-09-06 klo 13:26