B1 Kirjoitus tieteellisessä aikakauslehdessä
Täystyöttömyydestä täystyöllisyyteen (1999)


Pehkonen, J. (1999). Täystyöttömyydestä täystyöllisyyteen. Kansantaloudellinen aikakauskirja, 95 (4), 1-3.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Pehkonen, Jaakko

Lehti tai sarja: Kansantaloudellinen aikakauskirja

Julkaisuvuosi: 1999

Volyymi: 95

Lehden numero: 4

Artikkelin sivunumerot: 1-3

Julkaisun kieli: suomi

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus:

Julkaisun avoin saatavuus:


Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot

JYU-yksiköt:


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2020-13-10 klo 19:26