A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Dynamic complexities in host-parasitoid interaction (1999)


Kaitala, V., Ylikarjula, J., & Heino, M. (1999). Dynamic complexities in host-parasitoid interaction. Journal of theoretical Biology, 197, 331-341. doi:10.1006/jtbi.1998.0878


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Kaitala, Veijo; Ylikarjula, Janica; Heino, Mikko

Lehti tai sarja: Journal of theoretical Biology

Julkaisuvuosi: 1999

Volyymi: 197

Artikkelin sivunumerot: 331-341

Julkaisumaa: Alankomaat

Julkaisun kieli: englanti

DOI: https://doi.org/10.1006/jtbi.1998.0878

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin


Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2020-14-10 klo 20:26