A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
„A DÉL BETÖRÉSE” (Kerényi Károly és a Sziget topológiája) (2012)


Fenyvesi, K. (2012). „A DÉL BETÖRÉSE” (Kerényi Károly és a Sziget topológiája). Irodalomtörténeti Közlemények, 2012 (6), 593-630.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Fenyvesi, Kristof

Lehti tai sarja: Irodalomtörténeti Közlemények

ISSN: 0021-1486

Julkaisuvuosi: 2012

Volyymi: 2012

Lehden numero: 6

Artikkelin sivunumerot: 593-630

Kustantaja: Hungarian Academy of Sciences

Kustannuspaikka: Budapest

Julkaisumaa: Unkari

Julkaisun kieli: unkari

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin


Vapaat asiasanat: Nietzsche; Kerényi


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointi: Kyllä

Raportointivuosi: 2012

JUFO-taso: 0


Viimeisin päivitys 2020-15-10 klo 23:05