A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Quasi-nearly subharmonic functions and quasiconformal mappings (2012)


Koskela, P., & Manojlovic, V. (2012). Quasi-nearly subharmonic functions and quasiconformal mappings. Potential Analysis, 37 (2), 187-196. doi:10.1007/s11118-011-9252-y


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Koskela, Pekka; Manojlovic, Vesna

Lehti tai sarja: Potential Analysis

ISSN: 0926-2601

Julkaisuvuosi: 2012

Volyymi: 37

Lehden numero: 2

Artikkelin sivunumerot: 187-196

Kustantaja: Springer

Kustannuspaikka: Berlin

Julkaisumaa: Saksa

Julkaisun kieli: englanti

DOI: https://doi.org/10.1007/s11118-011-9252-y

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus:

Julkaisun avoin saatavuus:


Vapaat asiasanat: quasi-nearly subharmonic function; quasiconformal mapping


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointi: Kyllä

Raportointivuosi: 2012

JUFO-taso: 2


Viimeisin päivitys 2020-15-10 klo 23:06