A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
On the DeWitt metric (1987)


Pekonen, O. (1987). On the DeWitt metric. Journal of Geometry and Physics, 4, 493-502.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Pekonen, Osmo

Lehti tai sarja: Journal of Geometry and Physics

Julkaisuvuosi: 1987

Volyymi: 4

Artikkelin sivunumerot: 493-502

Julkaisumaa: Italia

Julkaisun kieli: englanti

Avoin saatavuus: Julkaisukanava ei ole avoin


Vapaat asiasanat: DeWitt metric; superspace; general relativity

Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot

JYU-yksiköt:


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2020-18-10 klo 22:45