A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Slice theorems for the action of diffeomorphism groups on the space of almost complex structures on a compact manifold (1989)


Pekonen, O. (1989). Slice theorems for the action of diffeomorphism groups on the space of almost complex structures on a compact manifold. Bulletin of the Polish Academy of Sciences, 37, 545-548.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajat: Pekonen, Osmo

Lehti tai sarja: Bulletin of the Polish Academy of Sciences

Julkaisuvuosi: 1989

Volyymi: 37

Artikkelin sivunumerot: 545-548

Julkaisumaa: Puola

Julkaisun kieli: englanti

Julkaisun avoin saatavuus: Ei avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus:


Vapaat asiasanat: almost complex structures

Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot

JYU-yksiköt:


OKM-raportointi: Kyllä

Alustava JUFO-taso: Not rated


Viimeisin päivitys 2021-09-06 klo 09:31