A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä
Growth of entire A-subharmonic functions (2003)


Kilpeläinen, T., & Zhong, X. (2003). Growth of entire A-subharmonic functions. Ann. Acad. Sci. Fenn. Math., 28(1), 181-192.


JYU-tekijät tai -toimittajat


Julkaisun tiedot

Julkaisun kaikki tekijät tai toimittajatKilpeläinen, Tero; Zhong, Xiao

Lehti tai sarjaAnn. Acad. Sci. Fenn. Math.

ISSN1239-629X

Julkaisuvuosi2003

Volyymi28

Lehden numero1

Artikkelin sivunumerot181-192

JulkaisumaaSuomi

Julkaisun kielienglanti

Julkaisun avoin saatavuusEi avoin

Julkaisukanavan avoin saatavuus


Tieteenalat:


Liittyvät organisaatiot


OKM-raportointiKyllä

Alustava JUFO-tasoNot rated


Viimeisin päivitys 2023-07-02 klo 11:21